IC-341 USB INTERFACE SSOP20
71,75₺
Vergiler Hariç: 59,79₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CH341T
- SKU: CH341T
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | WCH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP20 |
| Besleme Voltajı | 5 V |
| Besleme Akımı | 15 mA |
| Veri Hızı | 2 Mbps |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB Bus Convert Chip |