IC-34018 SOP-28 SMD T&R - MC34018L-S28-R
26,16₺
Vergiler Hariç: 21,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC34018L-S28-R
- SKU: MC34018L-S28-R
Ürün Detayları
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP28 |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.9 to 5.9 V |
| Besleme Akımı | 3 mA |
| Devre Sayısı | 2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |
| Özellikler | Voice Switched Speaker Phone Circuit |