IC-340 USB INTERFACE SO16
27,10₺
Vergiler Hariç: 22,58₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: CH340G
- SKU: CH340G
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | WCH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Besleme Voltajı | 3.3 V, 5 V |
| Besleme Akımı | 12 mA |
| Veri Hızı | 50 bps to 2 Mbps |
| Arayüz | USB, UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB to UART Interface |