IC-33816 SOLENOID CTRLR PROGRAMMABLE
518,77₺
Vergiler Hariç: 432,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC33816AE
- SKU: MC33816AE
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP64 (10x10) |
| Besleme Voltajı | 2.3 to 2.6 V |
| Besleme Akımı | 51 mA |
| Veri Hızı | 8 to 10 Mbps |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Sd6 Programmable Solenoid Controller for Precision Solenoid Control Applications |