IC-3238 5/3 TRANSCEIVER FULL RS232 28-TSSOP
86,76₺
Vergiler Hariç: 72,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAX3238CPWR
- SKU: MAX3238CPWR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP28 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 3/5 |
| Veri Hızı | 250 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 3V to 5.5V Multichannel RS-232 Line Driver/Receiver with ±15-kV ESD Protection |