IC-3237EIAZ TXRX 5/3 RS232 FULL SSOP28 - ICL3237EIAZ
135,10₺
Vergiler Hariç: 112,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ICL3237EIAZ
- SKU: ICL3237EIAZ
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | INTERSIL |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP28 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 3/5 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | ±15kV ESD Protected, 10nA +3V to +5.5V, 1Mbps, RS-232 Transmitters/Receivers |