IC-3232 DRVR/RCVR RS232 LP SOIC16 SMD
26,09₺
Vergiler Hariç: 21,75₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ST3232BDR
- SKU: ST3232BDR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 1 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 400 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | RS-232 Drivers And Receivers |