IC-323 TRANSCEIVER FULL 5/3 28SSOP - MAX3237EIDBR
157,66₺
Vergiler Hariç: 131,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAX3237EIDBR
- SKU: MAX3237EIDBR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP28 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 3/5 |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3V to 5.5V Multichannel RS-232 1-Mbit/S Line Driver/Receiver |