IC-3223 DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SSOP
211,45₺
Vergiler Hariç: 176,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAX3223CDBR
- SKU: MAX3223CDBR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP20 |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 250 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 3-5.5V Multichannel Rs232 Line Driver/Receiver |