IC-3220 TELECOM INTERFACE 64TQFP - SI3220-X-FQR
672,74₺
Vergiler Hariç: 560,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SI3220-X-FQR
- SKU: SI3220-X-FQR
Ürün Detayları
| Kategori | Telekom Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON LAB. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFP64 |
| Güç Tüketimi | 941 mW |
| Besleme Voltajı | 3.3 V, 5 V |
| Besleme Akımı | 65 mA |
| Devre Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Telecom IC Subscriber Line Interface Concept |