IC-3202T CS/MS 12BIT 5.5V 2CH SPI TSSOP-8 - MCP3202T-CI/ST
121,70₺
Vergiler Hariç: 101,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCP3202T-CI/ST
- SKU: MCP3202T-CI/ST
Urun Detaylari
| Kategori | Analogtan Digitale Dönüştürücü Entegreler - ADC |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP8 |
| Giriş Tipi | Pseudo-Differential, Single Ended |
| Çözünürlük | 12 bits |
| Kanal Sayısı | 1, 2 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2.7V Dual Channel 12-Bit A/D Converter with SPI Serial Interface |