IC-3157 CMOS ANALOG SWITCH SPDT SC70-6 - SGM3157YC6/TR
2,54₺
Vergiler Hariç: 2,11₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SGM3157YC6/TR
- SKU: SGM3157YC6/TR
Urun Detaylari
| Kategori | Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | SG MICRO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SC70-6 |
| Anahtar Devresi | SPDT |
| İletim Direnci | 4.5 Ohms |
| Kanal Sayısı | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 4.5Ω Low Voltage SPDT Analog Switch in 6-Pin SC70 |