IC-3088 RS-485 TRNSCVR ISO 5V 16-SOIC SMD TI - ISO3088DWR
145,36₺
Vergiler Hariç: 121,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO3088DWR
- SKU: ISO3088DWR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 20 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Isolated 5V Full And Half-Duplex RS-485 And 422 Transcievers |