IC-3086 ISOLATED 5-V FULL AND HALF-DUPLEX
145,36₺
Vergiler Hariç: 121,13₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO3086DWR
- SKU: ISO3086DWR
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16W |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Sinyal Hızı | 20 Mbps |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V, 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Kanal Sayısı | 3 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Isolated 5-V Full- and Half-Duplex RS-485 Transceivers |