IC-3082 ISOLATED 5-V FULL AND HALF-DUPLEX SOIC16 - ISO3082DWR
205,89₺
Vergiler Hariç: 171,58₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO3082DWR
- SKU: ISO3082DWR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3.15 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 200 Kbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Isolated 5V Full And Half-Duplex RS-485 And 422 Transcievers |