IC-30200 SMD NEC - UPD30200GD-100-MBB
1.066,80₺
Vergiler Hariç: 889,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UPD30200GD-100-MBB
- SKU: UPD30200GD-100-MBB
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Arayüz Entegreleri |
| Üretici Firma | NEC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFP120 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.5 V |
| Frekans | 100 MHz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +85 °C |
| Detaylı Açıklama | 64 -Bit Microprocessor |