IC-2803 DRIV.(HAMMER,LAM,REL.) 8-CH.SMD SOP-18 - ULN2803G-S18-R
13,85₺
Vergiler Hariç: 11,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2803G-S18-R
- SKU: ULN2803G-S18-R
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP18 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | 540 mW |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8 Darlington Arrays |