IC-27518 ANALOG SWITCH 2:1 5.2Ohm 24-TQFN (4x4) - PI3A27518ZDEX
93,69₺
Vergiler Hariç: 78,07₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PI3A27518ZDEX
- SKU: PI3A27518ZDEX
Ürün Detayları
| Kategori | Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TQFN24 |
| Anahtar Devresi | SPDT |
| İletim Direnci | 5.2 Ohms |
| Kanal Sayısı | 6 Channels |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 3.6 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1.8/3.3V High-Bandwidth 6-Channel, 2:1 Mux/DeMux |