IC-2681 TRANSCEIVER SMD TR MOTOROLA - MC2681FN
4,37₺
Vergiler Hariç: 3,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MC2681FN
- SKU: MC2681FN
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS (MOTOROLA) |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC44 |
| Fonksiyon | Receiver |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 150 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | N/A |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Protokol | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual Universal Asynchronous Receiver/Transmitter |