IC-260 BRIDGE USB TO UART/I2C 28WQFN - FT260Q-T
163,85₺
Vergiler Hariç: 136,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FT260Q-T
- SKU: FT260Q-T
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | WQFN28 |
| Besleme Voltajı | 1.8 V, 2.5 V, 3.3 V |
| Besleme Akımı | 23.6 mA |
| Veri Hızı | 1.2 kbaud to 12 Mbaud |
| Arayüz | I2C, UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | HID-Class USB to UART/I2C Bridge IC |