IC-2515 CAN CONTROLLER W/SPI DIP18
167,28₺
Vergiler Hariç: 139,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCP2515-I/P
- SKU: MCP2515-I/P
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP18 |
| Besleme Voltajı | 2.7 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 10 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Stand-Alone CAN Controller with SPI Interface |