IC-2512B CONTROLLER USB 36QFN - USB2512B-AEZG-TR
103,84₺
Vergiler Hariç: 86,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: USB2512B-AEZG-TR
- SKU: USB2512B-AEZG-TR
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN36 (6x6) |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 60 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB 2.0 Hi-Speed Hub Controller |