IC-245BL LQFP32 SMD FTD - FT245BL-TRAY
735,72₺
Vergiler Hariç: 613,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FT245BL-TRAY
- SKU: FT245BL-TRAY
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP32 |
| Besleme Voltajı | 4.35 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 25 mA |
| Veri Hızı | 1 Mbps |
| Arayüz | USB |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | USB FIFO Paralel |