IC-23S08 I/O EXPANDER SPI 8B 18SOIC - MCP23S08-E/SO
93,04₺
Vergiler Hariç: 77,53₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCP23S08-E/SO
- SKU: MCP23S08-E/SO
Urun Detaylari
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC18 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 25 mA |
| Çalışma Frekansı | 10 MHz |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8-Bit I/O Expander with Serial Interface |