IC-232 USB FULL SPEED TO SERIAL UART USB 2.0 - FT232RNL-REEL
347,04₺
Vergiler Hariç: 289,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FT232RNL-REEL
- SKU: FT232RNL-REEL
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP28 |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 15 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB to Serial UART Interface |