IC-232 USB FS SERIAL UART 28-SSOP FUTURE TECH - FT232RL-REEL
368,91₺
Vergiler Hariç: 307,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FT232RL-REEL
- SKU: FT232RL-REEL
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP28 |
| Besleme Voltajı | 4.35 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 25 mA |
| Veri Hızı | 3 Mbps |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB UART Serial |