IC-232 TRANSCEIVER FULL 2/2 16SOIC
27,41₺
Vergiler Hariç: 22,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ST232BDR
- SKU: ST232BDR
Urun Detaylari
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO16 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 220 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 5V Powered Multi-Channel RS-232 Drivers And Receivers |