IC-232 SMD SO16 TEXAS
66,05₺
Vergiler Hariç: 55,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAX232DR
- SKU: MAX232DR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 10 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 120 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual EIA-232 Drivers/Receivers |