IC-23166 SW SPST-NOX2 900MOHM 8VSSOP
22,21₺
Vergiler Hariç: 18,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TS5A23166DCUR
- SKU: TS5A23166DCUR
Ürün Detayları
| Kategori | Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Anahtar Devresi | SPST - NO |
| İletim Direnci | 900 m Ohms |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Besleme Voltajı | 1.65 to 5.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 0.9-Ω Dual-SPST Analog Switch 5-V and 3.3-V 2-Channel Analog Switch |