IC-231 USB SERIAL FULL UART 20QFN - FT231XQ-R
185,24₺
Vergiler Hariç: 154,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FT231XQ-R
- SKU: FT231XQ-R
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN20 |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 5 V |
| Besleme Akımı | 8 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB to Full Handshake UART IC |