IC-23017 I/O EXPANDER I2C 16B 28DIP - MCP23017-E/SP
156,21₺
Vergiler Hariç: 130,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCP23017-E/SP
- SKU: MCP23017-E/SP
Urun Detaylari
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP28 |
| Çıkış Tipi | Push-Pull |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 25 mA |
| Çalışma Frekansı | 1.7 MHz |
| Arayüz | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 16-Bit I/O Expander with Serial Interface |