IC-23008 SSOP20 SMD MICROCHIP
103,38₺
Vergiler Hariç: 86,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCP23008-E/SS
- SKU: MCP23008-E/SS
Urun Detaylari
| Kategori | IO Expander Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SSOP20 |
| Çıkış Tipi | Open Drain |
| Besleme Voltajı | 1.8 to 5.5 V |
| Çıkış Akımı (Sink / Source) | 1 mA |
| Çalışma Frekansı | 1.7 MHz |
| Arayüz | I2C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | 8-Bit Expander with Serial Interface |