IC-2267 ANALOGUE SWITCH DUAL SPDT 10MSOP - FSA2267AMUX
326,67₺
Vergiler Hariç: 272,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FSA2267AMUX
- SKU: FSA2267AMUX
Ürün Detayları
| Kategori | Switch Entegreleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MSOP10 |
| Anahtar Devresi | SPST |
| İletim Direnci | 350 m Ohms |
| Kanal Sayısı | 2 Channels |
| Besleme Voltajı | 2.3 to 4.3 V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Low-Voltage Dual-SPDT Analog Switch |