IC-2232 USB HS DUAL BRIDGE/USB TO UART LQFP48 FTDI - FT2232D-TRAY
729,44₺
Vergiler Hariç: 607,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FT2232D-TRAY
- SKU: FT2232D-TRAY
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | FTDI |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | LQFP48 |
| Besleme Voltajı | 4.35 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 30 mA |
| Veri Hızı | 300 baud to 3 Mbaud |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual USB to Serial UART/FIFO IC |