IC-2221 USB TO I2C BRIDGE DEVICE 14-TSSOP
234,32₺
Vergiler Hariç: 195,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MCP2221-I/ST
- SKU: MCP2221-I/ST
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | MICROCHIP |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 13 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | I2C, UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | USB2.0 to I2C UART Protocol Converter with GPIO |