IC-2102 USB TO UART BRIDGE QFN28 - CP2102N-A02-GQFN28
404,64₺
Vergiler Hariç: 337,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CP2102N-A02-GQFN28
- SKU: CP2102N-A02-GQFN28
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON LAB. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN28 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 9.5 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |