IC-2102 USB-TO-UART BRIDGE 28VQFN - CP2102-GMR
193,21₺
Vergiler Hariç: 161,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CP2102-GMR
- SKU: CP2102-GMR
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | SILICON LAB. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | QFN28 |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 20 mA |
| Veri Hızı | 300 bps to 1 Mbps |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Single Chip USB to UART Bridge |