IC-2085 MEMORY TIME SWITCH SMD SIEMENS - PEB2085N
29,68₺
Vergiler Hariç: 24,73₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PEB2085N
- SKU: PEB2085N
Ürün Detayları
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | SIEMENS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC44 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı | 22 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Isdn Subscriber Access Controller And Memory Time Switch |