IC-202 DVR/RCVR RS232 ESD DL 16SOIC TI
56,82₺
Vergiler Hariç: 47,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TRS202EIDR
- SKU: TRS202EIDR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 15 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 120 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Dual RS-232 Line D/R with ESD Protection |