IC-202 2xLINE DRIVER 2xRECEIVER F. RS232 SOIC16 TI
55,63₺
Vergiler Hariç: 46,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAX202IDR
- SKU: MAX202IDR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Fonksiyon | Driver, Receiver |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 15 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | 120 Kbps |
| Protokol | RS232 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | RS-232 with ESD Protection Drivers/Receivers |