IC-2007IPWR TOUCH SCREEN 12BIT TSSOP16
72,58₺
Vergiler Hariç: 60,48₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TSC2007IPWR
- SKU: TSC2007IPWR
Ürün Detayları
| Kategori | Dokunmatik Ekran Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Besleme Voltajı | 1.2 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 226.2 uA |
| Çözünürlük | 12 bits |
| Çalışma Frekansı | N/A |
| Kanal Sayısı | 4 |
| Arayüz | I2C, Serial |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 1.2V to 3.6V, 12-Bit, Nanopower, 4-Wire Micro Touch Screen Controller |