IC-2004 DRIVER (HAMMER,LAMP,RELAY) 7CH SO16
8,92₺
Vergiler Hariç: 7,44₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2004G-S16-R
- SKU: ULN2004G-S16-R
Urun Detaylari
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP16 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | 325 mW |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 7 Channels Darlington Sink Driver-Halogen Free |