IC-2004 DRIVER (HAMMER,LAMP,RELAY) 7CH DIP16 - ULN2004L-D16-T
11,18₺
Vergiler Hariç: 9,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2004L-D16-T
- SKU: ULN2004L-D16-T
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | UTC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | 760 mW |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 7 Channels Darlington Sink Driver-Lead Free |