IC-2004 DRIVER (HAMMER,LAMP,RELAY) 7CH DIP16 ST - ULN2004A
10,17₺
Vergiler Hariç: 8,47₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2004A
- SKU: ULN2004A
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP16 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 7 Channels Darlington Array |
Etiketler:
IC-2004 DRIVER (HAMMER
, LAMP
, RELAY) 7CH DIP16 ST - ULN2004A
, ULN2004A
, Interface Entegreleri