IC-2003 PWR RELAY 7NPN 1:1 16DIP - ULN2003A
9,53₺
Vergiler Hariç: 7,94₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2003A
- SKU: ULN2003A
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | High-Voltage, High-Current Darlington Transistor Arrays |