IC-2003 DRIVER HAMMER,LAMP,RELAY 7CH SOIC16 SMD TI
16,33₺
Vergiler Hariç: 13,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ULN2003ADR
- SKU: ULN2003ADR
Ürün Detayları
| Kategori | Sıra Transistör Entegreler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC16 |
| Kollektör-Emiter Voltajı (Maks) | 50 V |
| Kollektör Akımı (Maks) | 500 mA |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Sürücü/Alıcı/Kanal Sayısı | -/-/7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | 7 Channels Darlington Array |