IC-18 CTRL I2CW/UART 16TSSOP
345,62₺
Vergiler Hariç: 288,02₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SC18IM700IPW/S8HP
- SKU: SC18IM700IPW/S8HP
Urun Detaylari
| Kategori | Arayüz Kontrolör Entegreleri |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP16 |
| Besleme Voltajı | 2.4 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 9 mA |
| Veri Hızı | N/A |
| Arayüz | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Master I2C-Bus Controller with UART Interface |