IC-16C552 DATA BUS CIRCUIT SMD TI - TL16C552FN
626,80₺
Vergiler Hariç: 522,34₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TL16C552FN
- SKU: TL16C552FN
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PLCC68 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 5.25 V |
| Besleme Akımı (Maks) | 50 mA |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 2/2 |
| Veri Hızı | N/A |
| Protokol | UART |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | Dual Asynchronous Communications Elemant T/R |