IC-1541DR DGTL ISO 2.5KV 2CH I2C SOIC8 - ISO1541DR
182,44₺
Vergiler Hariç: 152,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ISO1541DR
- SKU: ISO1541DR
Ürün Detayları
| Kategori | Digital Izolatör Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| İzolasyon Voltajı | 2500 VRMS |
| Sinyal Hızı | 1 Mbps |
| Besleme Voltajı | 3 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 4.7 mA |
| Kanal Sayısı | 2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | It Contains a Bidirectional Data Channel and a Unidirectional Clock Channel. |