IC-1480 TXRX 3.3V RS485/422 ESD 8SOIC - ST1480ABDR
39,49₺
Vergiler Hariç: 32,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ST1480ABDR
- SKU: ST1480ABDR
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3 to 3.6 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 15 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 3.3V Powered, 15kV ESD Protected, Up to 12 Mbps True RS-485/RS-422 Transceiver |